#1 Toto není první příspěvek: Kim, Vladimír, Marek a Carrie


Zbytečně to neprotahujme. Lidi nebaví číst a to zase nebaví mě. Jenže když chce člověk něco napsat a zároveň také chce, aby to, co napsal, někdo přečetl, nemůže se dílo prezentovat v biblických rozměrech. 
A tak to bude pěkně pomaloučku polehoučku. Jako decentní něžné dávky slaboučké a okem téměř nezaznamenatelné čokoládky. Máte sklony k závislosti a bojíte se? To je dobře. Moc dobře. Chci být pod vaší kůží a chci si tam postavit dům a zasadit strom. 

Carrie Fisher, budiž jí země lehká, si udělala legraci sama ze sebe i na vlastním pohřbu. Prý si přála, aby byl její popel v urně ve tvaru pilulky prozacu. A tak byl. Kdyby se navíc stočil vítr během rozptylu, dalo by se opravdu beze studu hovořit o Big Carrie (volné asociace k Sexu ve městě jsou naprosto nevhodné a bezpředmětné).

Anebo je hrozně zábavné číst, a hlavně koukat na video, kterak se dva koníčci skamarádili s kočičkou.

Zajímavé demografické údaje nám dodává Pornhub. Vyslal do světa informace o světových zájmech dle geografického uspořádání. V České republice je například nejoblíbenější lesbické porno. Reakci na tuto informaci jsem si půjčila od pana Veselovského. 

Putin řídil americké volby. Jolanda to říkala, protože Vladimír míří vysoko hodně, cigánky, budoucnost hodně vysoko. 

Nedoporučuji nového Marka Šindelku („Únava materiálu“)
Mikrorecenze: Šindelkův svět se skládá z jednoho velkého černobílého světa plného zlých lidí. Beru na vědomí, že dobrá polovina lidské populace se dá pokládat za stádo sviní. Nicméně považovat všechny uprchlé lidi za stoprocentně kladné a všechny Evropany za stoprocentně záporné, navíc obtloustlé, nechutné, na-uprchlíky-močící vydřiduchy je i na můj skeptický pohled na život lehounce přes čáru. Nejhorší na tom (podle všech recenzí „silném románu“) je, jak bravurně autor zachází se slovy. Mrcha jeden.

Kim Kardashian se vrátila na sociální sítě! Ticho, které následovalo po ozbrojené loupeži v Paříži, které  byla svědkem, a kterou popsala jako nejhorší chvíle svého života, je konečně prolomeno. Já ovšem stále vůbec netuším, kdo je Kim Kardashian. 

1 komentářů